“Ymosodiad Dewr; Amddyffyniad Sicr”
Founded 1954

Fixtures

OPEN (Go To Plate)

To be played by end of
JANUARY

 

To be played by end of
MARCH

 

To be played by end of
MAY

 

To be played on
KO CUP FINALS DAY

 

THE
WINNER

Penarth 2

 

 

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 1

 

Penarth

 

 

 

 

 

 

Cardiff 2

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

Match 3

 

Wrexham

 

 

 

 

 

 

Wrexham

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 7

 

Nidum

 

 

 

 

Caerphilly

 

 

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 4

 

Nidum

 

 

 

 

 

 

Nidum

 

(Away)

 

 

 

 

White Knights 2?

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

Champions

Match 2

 

White Knights

 

 

 

 

 

 

Bridgend Time Lords 1?

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

Match 5

 

White Knights 1

 

 

 

 

 

 

Barry

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 8

 

Cardigan

 

 

 

 

North Gwent

 

 

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 6

 

Cardigan 3

 

 

 

 

 

 

Cardigan

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

U1800

To be played by end of
JANUARY

 

To be played by end of
MARCH

 

To be played by end of
MAY

 

To be played on
KO CUP FINALS DAY

 

THE
WINNER

Malpas Seniors 2

 

 

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 1

 

Caerphilly

 

 

 

 

 

 

Caerphilly 2

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

Match 4

 

Bridgend B

 

 

 

 

 

 

Bridgend B

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Penarth

 

Match 8

 

Bridgend B

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 5

 

Morriston

 

 

 

 

 

 

Morriston

 

(Away)

 

 

 

 

Malpas Apprentices 2?

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 2

 

Malpas Apprentices

 

 

 

 

 

 

Abergavenny 1?

 

(Home)

 

 

 

 

 

Champions

(Away)

 

 

 

Malpas Apprentices 3

 

 

 

 

 

 

Match 6

 

(Home)

 

 

 

 

Cardiff 1

 

 

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 3

 

Aberdare

 

 

 

 

 

 

Aberdare 3

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

Match 9

 

Malpas Apprentices

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

North Gwent

 

 

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 7

 

North Cardiff 1

 

 

 

 

 

 

North Cardiff

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

U1500

To be played by end of
February

 

To be played by end of
APRIL

 

To be played on
KO CUP FINALS DAY

 

THE
WINNER

Pontypridd

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

Match 1

 

Pontypool

 

 

 

 

Pontypool

 

(Home)

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

 

 

Match 5

 

Bridgend Jedi

 

 

Bridgend Jedi

 

 

 

 

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

Match 2

 

Bridgend Jedi

 

 

 

 

Morriston

 

(Away)

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barry

 

 

 

 

 

Champions

(Home)

 

 

 

 

 

 

Match 3

 

Caerphilly

 

 

 

 

Caerphilly

 

(Home)

 

 

 

 

(Away)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cardiff

 

Match 6

 

Caerphilly

 

 

(Home)

 

 

 

 

 

 

Match 4

 

Newport

 

 

 

 

Newport

 

(Away)

 

 

 

 

(Away)